top of page

Bakımlarımızı Keşfedin

Bedeninizi ve Ruhunuzu Rahatlatın

Sizi çok çeşitli şımartıcı olanaklara erişimin kilidini açmaya davet ediyoruz. Pasha Spa Wellness, bedeninizin ve zihninizin ilham ve yenilenme yeridir. Ziyaretiniz sırasında siz bizim misafirimizsiniz ve davetkar ve sıcak bir alan yaratmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

hamam1.jpg
masaj.jpg
p5.jpg
Outdoor Hot Tub

GELENEKSEL TÜRK HAMAMI

Muhteşem Bir Deneyim

Bu hamamlar üç bölümden oluşur; giyinme, yıkanma ve ısıtma. Hamamın iç merkezinde göbek taşı vardır ve keselenme hizmeti bu mermer taşın üzerinde verilir. Hamamın altında bulunan ısıtma bölümüne külhan denir ve burada sürekli ateş yanar.

MASAJ

Vücudunuzu Rahatlatın

16 Çeşit masaj hizmetimizle Pasha Spa Wellness sizlerle. Bölgesel enerji bloklanmaları, kas sıkışmaları, yanlış hareket nedeniyle yaşanan tutulmalar masaj yardımı ile yok olabiliyor.

SAUNA

Gözeneklerinizi Açın

İçerideki yüksek ısı sayesinde kaslarda ciddi bir gevşeme oluşur ve yorgun olan vücut bu sayede dinlenmeye geçer. Kan akışını düzene sokar ve bu sayede kalp atışları da düzene girer.

BUHAR ODASI

Farklı Bir Deneyim

Sıcak buhar yardımı ile cilt fazla nem kaybı yaşamadan oluşan tüm toksinleri atacaktır. Zararlı maddelerden arındırılmış olan bir vücutta aşırı rahatlama hissi oluşur. Faydaları arasında, sinüzit, grip, astım, nefes yolu rahatsızları gibi birçok hastalık için rahatlatıcı etki gösterir.

el masajı.jpg
havuz1.jpg
fitness.jpg

YÜZ MASKESİ & PEELİNG

Sağlık ve Sıhhat

Yüz maskeleri; cilt nemlendirmeye, kırışıklık azaltmaya, cilt sıkılaştırmaya, akne ve siyah nokta gidermeye yönelik olarak kullanılabilir. Cilt maskesi evlerde pek çok farklı malzemeler kullanılarak yapılabilir.

HAVUZ

Rahatlama Sanatı

Yüzmenin mucizevi etkisi, yüzme stilleri ile katlanarak size ulaşır. Kalça, kollar ve bacakların oldukça güçlü olması gereken yüzme stillerinde, bu bölgelerde yağ yakımı artar ve pürüzsüz bir görüntü oluşur. Buna ek olarak, kasların çalışma gücü arttığından beden sıkılaşır ve güçlenir.

FİTNESS

Vücudunuzu Stresten Arındırın

Vücut geliştirmede temel amaç, kas hacminin ve kütlesinin artırılması iken fitness vücudun daha fit görünmesine imkan sağlar. Sağlıklı bir hayata sahip olmak ve vücudun formda kalmasını sağlamak için yapılan egzersizler olarak tanımlanan fitness, vücuttaki yağların yakılmasına yardımcı olur.

İlham verici ve büyüleyici atmosferimizde bize katılacağınızı umuyoruz.

Servisler: Facilities
bottom of page