top of page
Spa Treatment Stones

Masajlar

Mevcut Hizmetlerimiz

Masajlar: Hizmetler

İsveç Masajı

Dolaşımı düzenlemek ve derin gevşemeyi teşvik etmek için kas gerginliğini yatıştırmak için farklı tekniklerle ritmik vuruşların kullanıldığı bir masaj türüdür.

Rahatlatıcı Masaj

Gevşeme masajı, genel gevşemeyi destekleyen, dolaşımı, hareket açıklığını iyileştiren ve kas gerginliğini azaltan pürüzsüz, akıcı bir stildir.

Aromaterapi Masaj

Aromaterapi masajı esansiyel kullanımı ile yumuşak, nazik basıncı birleştirin. Bu masajda kullanılan yağlarla cildiniz yenilenir. Ayrıca aromatik yağların kokusuyla ruhunuz dinlenir, masaj sırasında kan dolaşımınız canlanır ve kaslarınızda gevşeme olur. Bu sayede günlük hayatınızdaki stresi ve tüm yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz.

Bali Masajı

Bali masajı, vücuttaki kan akışını hızlandırır. Özel noktalara uygulanan masaj, kan damarlarını açar ve bu sayede vücut tazelenir. Kan akışı normal seviyelerde olursa, vücut ve zihin çok daha sağlıklı olur. Ayrıca bu sayede vücutta hissedilen ağrılar azalır ve sorunlu noktalar daha hızlı iyileşir.

Anti Stres Masajı

Anti Stress Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masajtipidir. Kasları gevşetir ve rahatlatır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj, vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlar. Anti-stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanına uygulanır ve gereilimleri etkin olarak giderir.

Çikolata Masajı

Çikolata masajı; cildi, gündelik hayatta kaybedilen besleyici mineralleri yerine koyarak canlandırması ile bilinmektedir. Cilt üzerinde peeling etkisi yaparak teni yumuşatan ve pürüzsüzlük sağlayan bu masaj aynı zamanda hücre yenileme mekanizmasını da aktive etmektedir.

Sıcak Yağ Masajı

Dokulara derinlemesine nüfuz eden sıcak yağ masajı, romatizma, artrit, eklem ağrıları, lenf kanalları ve sinir sistemine olumlu etkiler sağlar. Vücutta biriken toksinleri atar ve cildin yenilenmesini sağlar. Bu sayede daha parlak ve kadife gibi bir tene sahip olursunuz.

Mandara Masajı

Adını Bali destanlarındaki sonsuzluk gençlik saçan Mandara Dağı'ndan alan Mandara Masajı iki terapistin birbirleriyle ritmik olarak Geleneksel Bali Masajının uygulandığı bir ritüeldir.

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı isveç masajı ve bali masajı gibi masajların yetersiz kaldığı durumlarda, kulunç ve kas sertleşmelerinin yoğun olduğu kişiler için uygulanan, cilt tabakasının daha derininde bağ dokularını ve derin dokuyu hedef alan ve daha sert basınç uygulanarak yapılan bir masaj türüdür.

Ayak Refleksoloji Masajı

Destekleyici tedavi yöntemi olarak kullanılan refleksoloji masajı halk arasında ayak masajı olarak bilinse de vücudun farklı bölgelerinde de uygulanmaktadır. Belli noktalara basınç uygulayarak sinirleri uyarmayı sağlayan refleksoloji teröpatik bir yöntem olduğu için kişilerin rahatlamasını sağlamaktadır. Kan akışını artıran ve merkezi sinir sistemini güçlendiren yöntem günümüzde hem pek çok hastalığın tedavisine ek olarak hem de cerrahi operasyonların ardından uygulanmaktadır.

Selülit Önleyici Masaj

Cilt altı yağ tabakasındaki sorunlu alanları azaltmak için selülitle savaşmanın en etkili yollarından biridir.

Tıbbi Masaj

Medikal masaj, kasların yenilenmesine ve gevşemesine yardımcı olur. Kan dolaşımını ve böylece vücuttaki oksijen akışını artırır. Bu uygulama sayesinde çok ağrılı ve gergin kaslar toksinlerinden kurtulur, bu da kasların güçlenmelerine ve iyileşmelerine yardımcı olur.

Spor Masajı

Spor masajı sportif etkinliklerin öncesinde ve sonrasında uygulanan bir masaj çeşididir. Spor faaliyetlerinden önce yapılarak yaralanma ve sakatlanmaların önüne geçilebilir. Atletik faaliyetlerden önce bedenin ısıtılması ve aktiviteye hazır hale getirilmesi amacı ile uygulanır.

Geleneksel Thai Masajı

Thai Masajı, Tayland'da 2.500 yıldan günümüze kadar yapılan geleneksel şifa sanatlarından biridir. Uzakdoğu felsefesi ve bilgisi ışığında, tamamıyla doğal ve insan sağlığını hem zihinsel hem de fiziksel yönden iyileştirmeyi amaçlayan bir uygulamadır.Uygulamada, çoğunlukla baskı ve germe hareketleri yapılmaktadır.

Aromalı Thai Masajı

Hem zihinsel hem de bedensel bir masaj terapisi olan Thai aroma masajı, ruhunuzu dinlendirirken vücut anatomisine de büyük katkı sağlar. Vücudun esnemesine ve gevşemesine yardımcı olur.

Sıcak Taş Masajı

Sıcak taş masajı, vücudun iyileşmesine ve detoksifiye olmasına yardımcı olan sıcaklık ve serinliği birleştirir. Bu aynı zamanda lenf akışını artırır ve atığın atılmasına yardımcı olur. Sıcak taşlar aynı zamanda bir rahatlama ve sakinlik hissi uyandırır.

bottom of page